Depresyonist.com 1 Yaşında

Ey ahali, başlıktan da anlayacağınız üzere, kuruluşumuzdan bu yana bir seneyi geride bıraktık. Sanıyorum ki, bir-çok kişi depresyonist’in anlamını tam olarak bilmeden, sitemizi ziyaret etti. Bunun üzerine bildiğim tek bir-şey daha var.  34975 ziyaret almamıza rağmen, insanların duyarsızlıkları hat saffada. Ne bir eleştiri, ne de bir takdir aldık. İşte sırf bu yüzden, inadına daha nice seneler birlikte olucaz. Hepsi bu, depresyonist.com 1 yaşında.

Depresyonist.com Yenilendi!

Bildiğiniz üzere, web sitemiz 1. yılına doğru yaklaşıyor. Hazır böyle bir durum söz konusu iken, istedim ki yeni bir arayüzle yayınımıza devam edelim. Buna dayanarak yeni bir görünüme geçmeye karar verdim.

Görsellik ön plana çıksa da, içeriklerin akışı aynı şekilde devam edecek. Tabi bu demek değil ki, içeriklerimizde yenilik söz konusu olmayacak. Yakın bir zamanda yeni içerikler, eskisinden farklı konular yayında olacak.

Tasarım tamamıyla depresyonist.com‘a aittir ve hiç-bir yerde bulamazsınız. Bize özgü bu tasarımı bendeniz yapmış olup, hayata geçirmiştir. Herhangi bir eksiklik gözünüze çarpar ise, lütfen tarafıma bildirin. Gerekli düzenlemeleri ona göre yapalım.

Evet, işte bu kadar. Depresyonist.com yeni görünümüne kavuştu. Tekrar ve tekrardan “Kafanıza göre takılma vakti..”

Hepinize Teşekkür Ederiz(!)

Depresyonist.com‘a girip, tüm yazıları okuduktan sonra, tek bir kelime bile yorum yapmadığınız için “Teşekkür Ederiz!” İlginizden, hassaslığınızdan ve duyarlılığınızdan ötürü tekrar “Teşekkür Ederiz!

Emeğe saygınızdan ve insaniyetinizden ötürü de “Teşekkür Ederiz!

Bu siteyi günde en az 200 kişi ziyaret ediyor ve yapılan yorumlar, beğeniler, şikayetler bu rakamın 100’de 1’i.

Ey insanoğlu, yaptığın rezillik için yine ve yine “Teşekkür Ederiz!

Depresyonist’in Yeni Yüzü!

Depresyonist.com’un tasarımını değiştirdim. Söylememiş miydim? Kızarsam yaparım diye. İşte sonuç yeni görünüm hizmetinizde. Yapılmış olan tasarım tamamıyla bana aittir. Ben inanıyorum ki, eskisinden daha şık, güzel ve daha anlaşılır oldu. Yeni tasarımımız hakkında sizlerin de yorumlarını bekliyoruz. Şimdi ve her zaman olduğu gibi “kafamıza göre takılma vakti” hoşçakalın.

Bilginize!

Şimdi merak ediyorum. Nedir bu sağcı/solcu sorgulaması? İnsanlar neden merak eder ki, başka bir insanın özelini? Neyse yine de özelimi açayım. Açayım ki; son kez burada söylemiş olayım. Benim herhangi bir siyasi görüşüm yok. Ne sağcıyım ne de solcu. Neden mi? Sağ’dan olsam solcular, soldan olsam sağ’cılar muhalefet oluyor düşünceme. O yüzden, insanların hiç anlayamadığım bu merakını, hiç anlamamak dileğiyle kapatıyorum. Benim siyasi bir fikrim yok. Zaten benim işim değil, iyisi mi siz de bırakın, siyaseti yapanlar bilsin. Velasıl-kelam, “Ne sağcıyım, ne solcu; futbolcuyum futbolcu.” işte bu kadar.

Ayrıca bu sitede, siyasetle ilgili hiç-bir döküman yoktur. Olmayacak! Bizim işimiz mi siyaset? Umrumda değil.

Film kategorisi hakkında

Kimse yanlış anlamasın bu bölümde film paylaşmıyoruz. İzlenilen, akılda kalan veya beğenilen filmler hakkında yorumlar yapıp, izlenmesini sağlamaya çalışıyoruz. Mesela birisi bir film hakkında yazı yazdı, o yazının altında “evet, bu film iyiydi hele şu sahnesi mükemmeldi” gibi ya da “yok be kardeşim o film beş para etmeyen bir filmdi” şeklinde yorumlarımızı paylaşıyoruz.

“Film izlemek bence bir zevk işi, hele ki arşiv yapmak gibi bir hastalığınız varsa korsanlarla filan uğraşmayın gidin alın adam gibi orjinalini, zevkli ve görüntü kalitesi güzel bir şekilde izleyin.”