Film kategorisi hakkında

Kimse yanlış anlamasın bu bölümde film paylaşmıyoruz. İzlenilen, akılda kalan veya beğenilen filmler hakkında yorumlar yapıp, izlenmesini sağlamaya çalışıyoruz. Mesela birisi bir film hakkında yazı yazdı, o yazının altında “evet, bu film iyiydi hele şu sahnesi mükemmeldi” gibi ya da “yok be kardeşim o film beş para etmeyen bir filmdi” şeklinde yorumlarımızı paylaşıyoruz.

“Film izlemek bence bir zevk işi, hele ki arşiv yapmak gibi bir hastalığınız varsa korsanlarla filan uğraşmayın gidin alın adam gibi orjinalini, zevkli ve görüntü kalitesi güzel bir şekilde izleyin.”

Published by

FTB

depresyonist.com'un öncüsü ve depresif ki$ilik.

4 thoughts on “Film kategorisi hakkında”

 1. esaretin bedeli olarak Türkçe’ye çevrilen “showshank redemption” isimli filmi tavsiye ederim. uzun suredir kendi listemde 1 numara. hata, suçluluk duygusu, cezayı kabullenme, hayatın eziyeti ve başa çıkma çabası,yeşeren umutlar, dosluk, uzak geleceğe harika planlar, azim ve akıl. evet gerçekten hepsi aynı filmde. Tom Hanks ve Morgan Freeman başrolde… gerçi TV de çıktı defaten ama izlemeyen varsa açığı kapatmalı…

 2. Bence yanlışınız var o filmin orjinal ismi “The Shawshank Redemption” ayrıca başrollerinde, Tim Robbins ve Morgan Freeman oynuyor. Gerçekten etkileyici bir film, ancak izlemeyen var mıdır bilemiyorum. Tavsiyeniz için teşekkür ederiz.

 3. 1994 Yapımı The Shawshank Redemption..
  Başrollerini Tim Robbins ve Morgan Freeman Oynamıştır.
  Yazarı ise Stephen King.
  Uh! Oldunuz Dimi..
  Hakkaten Öyle..
  Final Sahnesiyle Özellikle Herkesi Dumura Uğratacak Harika Bi Film..
  IMDB’de Şu An 1 Numero..
  Saygılar..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *